Tou největší jsou bezpochyby studenti ve městech, kde je nějaká univerzita. Jen se podívejte například do Olomouce o víkendu, neuvidíte ani nohu. Z města odjede na deset tisíc lidí a jde to vidět, ulice jsou poloprázdné a kluby zejí ještě větší prázdnotou. Jakmile se však opět přivítá pondělí, můžete se těšit na dokořán otevřené kluby, které jenom vyzývají k tomu, aby se tam šlo na chvíli zapařit. A takový klub ve studentském městě, to je ten nejlepší výdělek.
Největší peníze plynou samozřejmě z těchto byznysů, protože každý se chce jednou za čas uvolnit, a ta nejlepší šance, jak na to, je zajít si někde do klubu a pořádně se „ztřískat“. A že dojít do takového stavu trvá dlouho a chce to hodně panáků? Jenom dobře, protože tři panáci v takovém klubu vás přijdou stejně draho, jako kdybyste kupovali celou láhev. Někteří to samozřejmě dělají a raději se sjedou doma, většina však nechce sedět a čekat a roztáčejí to až na místě, to jsou ti více majetní.
Jáma lvová na peníze
Takový klub můžete provozovat neustále, ať je zima nebo léto, vždycky tam někdo přijde. Zvláště pak, pokud máte dobré ceny a aspoň trochu snesitelného DJ, který po vás nebude chtít každých pět minut zvedat ruce. To se pak utrácí jedna báseň. Největší finanční zátěží pro studenstvo je bezpochyby právě noční život a kdo se jej neúčastní alespoň párkrát, tak to stojí za prd. Právě tady se vyhazují ty pětistovky a tisícovky jedna báseň.
Studium není jenom o škole
Je to zkrátka čas, kdy se nejvíce peněz dá za alkohol, je nutné to brát tak, že už nebude lepšího času se někde opít do němoty, aniž by klesl jakýkoliv společenský kredit (tedy většinou). Například student práv se v pohodě může opít, aniž by nějak ohrozil svoji kariéru, což za takových dvacet let jen tak nepůjde, jestli tedy vydrží s těmi právy až do té doby. Finanční injekce od rodičů se totiž nejlépe utrácí právě tady, a tak není divu, že každý, kdo vlastní klub ve městě, si jenom mastí kapsy.